کمپین زمستانی خدمات پس از فروش مدیران خودرو؛ یلدای امسال میزبان شما هستیم

این کمپین از تا تاریخ 26 آذر تا 15 دی ماه امسال به مدت 17 روز کاری اجرا خواهد شد و در طول آن تمامی مشتریان مدیران خودرو ( مالکان خودروهای ام وی ام، فونیکس و چری) می‌توانند با مراجعه به نمایندگی های مدیران خودرو از خدمات ویژه بهره مند گردند.

این کمپین با هدف شناسایی و پیشگیری از مشکلات پیچیده خودرویی و کاهش هزینه تعمیرات آتی برای مشتریان برگزار می شود و شامل خدمات زیر می شود:

1 :بازدید رایگان شامل مواردی مانند: عیب یابی با دستگاه، بررسی عملکرد سیستم شارژ، بررسی عملکرد سیستم برف پاکن و شیشه شور، بررسی عملکرد سیستم بخاری و کولر، بازدید سطح مایع خنک کننده (ضد یخ)، بازدید روغن‌ها ( روغن موتور، روغن ترمز و روغن هیدرولیک فرمان)، بازدید لنت ها و دیسک ترمز، بازدید سیستم اگزوز و ...

2: تخفیف ویژه جهت تعویض قطعاتی مانند لنت ترمز، فیلترها، روغن ها و .. در صورت نیاز

3: پذیرایی از مراجعین در محل نمایندگی در زمان مراجعه

4: در پایان مدت کمپین از میان مشتریانی که در طول کمپین به نمایندگی های مدیران خودرو مراجعه کرده باشند قرعه کشی ای برگزار و به 20 نفر که نام آنها از گوی قرعه خارج شود، هدایای ارزنده ای اهدا خواهد شد.

5: در نهایت و به منظور حمایت از مشریانی که خدمات رایگان آنها به پایان رسیده، 300 هزار تومان اعتبار جهت مراجعات بعدی تعلق خواهد گرفت که مشتری تا 8 ماه جهت استفاده از آن فرصت خواهد داشت.