ایکس33کراس

ایکس33کراس

مشخصات فنی ایکس33کراس :

حجم موتور 1000cc
نوع موتور توربوشارژ
تعداد سیلندرها 3سیلندر
ظرفیت باک 48لیتر
نوع جعبه دنده اتومات / دستی
حداکثر سرعت 190کیلومتر
کیسه های هوا 6ایربگ
تهویه مطبوع اتوماتیک

مشخصات

ایکس33کراس
ایکس 33 کراس، کراس اور مدرن مدیران خودرو است که با زبان طراحی روز دنیا پا به بازار ایران گذاشته. این کراس اور، نه تنها از طراحی هیجان‌انگیز و به‌روزترین امکانات رفاهی و ایمنی صنعت خودرو جهان بهره می‌برد، بلکه با الهام از آینده، هنر و تکنولوژی، نماینده سبک زندگی جدید ام‌وی‌ام تحت عنوان کراس لایف است.
کوانتوم و هندسه، هیجان‌انگیزتر از همیشه
زبان طراحی به‌روز و جذاب به کار گرفته‌شده در ایکس 33 کراس، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کراس اور مدرن ام‌وی‌ام است. در قسمت جلو، ترکیب دی لایت‌های کوانتومی با جلوپنجره هندسی حسی از آینده، هنر و فناوری را به چشم القا می‌کند. حسی که به ویژه برای نسل جوان می‌تواند جذاب باشد. طراحی به‌هم‌پیوسته دیلایت‌های این کراس اور حرکت به سمت آینده را به ذهن منتقل می‌کند. در قسمت کناری، جامپ کالرهای نارنجی رنگ در کنار رینگ‌های آلومینیومی 17 اینچی هیجان بیشتری به نمای خارجی این کراس اور بخشیده‌اند و درنهایت، در قسمت عقب، چراغ‌های دودی به‌هم‌پیوسته به کار گرفته‌شده‌اند که جلوه‌ای زیبا برای کراس اور جدید ام‌وی‌ام به ارمغان می‌آورند.
ایکس33کراس
ایکس33کراس
پوست اژدها، زیبا و مدرن
طراحی داخلی ایکس 33 کراس نقطه عطف دیگر این کراس اور مدرن است. جایی که در قسمت کابین، تودوزی روی درها، از پوست اژدها الهام گرفته‌شده است. از طرف دیگر ترکیب سه رنگ سفید، آبی و مشکی در کنار نورپردازی 64 رنگ داخلی و متریال با کیفیتی که حس تکنولوژی را القا می‌کنند، جلوه‌ای مدرن و زیبا به این خودرو داده‌اند. دکمه‌های پیانویی سیستم تهویه مطبوع و دکمه استارت موتور مستطیلی با آبکاری کروم ایکس 33 کراس از جمله سایر نکاتی هستند که طراحی داخلی این خودرو را هیجان‌انگیزترمی کنند.
هوشمند، برگرفته از آینده
ایکس 33 کراس از یک مانیتور تمام لمسی 10.25 اینچی با وضوح 1920x720 بهره می‌برد. مانیتوری که امکان مدیریت هوشمند بخش‌های مختلفی از خودرو را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال، از طریق این مانیتور شما می‌توانید رنگ نورپردازی داخلی را تغییر دهید، زاویه نور چراغ‌ها را تنظیم کنید و سیستم کنترل پایداری یا شارژر وایرلس خودرو را خاموش یا روشن کنید. شارژر بی‌سیم و گرم‌کن صندلی‌های جلو، لذت تکنولوژی بی‌مانند در این کلاس
شارژر بی‌سیم و گرم‌کن صندلی‌های جلو از جمله دیگر امکانات ایکس 33 کراس هستند. در ایکس 33 کراس درواقع فضایی شامل سه قسمت برای قرار دادن گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته‌شده که یکی از آن‌ها امکان شارژ بی‌سیم گوشی با توان 15 وات را دارد و سرنشینان می‌توانند حین سفر، از امکان شارژ وایرلس بهره‌ ببرند. همچنین سرنشینان جلو می‌توانند در فصول سرد سال از گرم‌کن صندلی‌های جلو بهره‌ ببرند.
ایکس33کراس
ایکس33کراس
فرمان برقی دی کات
ایکس 33 کراس از فرمان برقی با شکل ظاهری دی کات بهره می‌برد. فرمان برقی‌ای که سبکی و نرمی را در سرعت‌های پایین و مهم‌تر از آن ثبات در سرعت‌های بالا را برای راننده به ارمغان می‌آورد.
ایمن‌تر از همیشه
ایکس 33 کراس از چهار کیسه هوای ایمنی بهره می‌برد؛ دو کیسه هوای جلو برای راننده و سرنشین جلو و دو کیسه هوای جانبی. همچنین ازجمله سایر امکانات ایمنی این کراس اور می‌توان به سیستم کنترل سرعت در هنگام پایین آمدن از سرازیری (HDC)، سیستم حفظ پایداری خودرو در همه شرایط خصوصاً هنگام حرکت خودرو در پیچ ،(ESP)سیستم جلوگیری از لغزش خودرو به عقب حین رها کردن ترمز در سربالایی (HAC)،EPB، Autohold ،ABS و EBD اشاره کرد.
ایکس33کراس