تیگو8پرو e+

تیگو8پرو e+

مشخصات فنی تیگو8پرو e+ :

حجم موتور 1.5 TCI
نوع موتور پلاگین هیبرید
تعداد سیلندرها 4 سیلندر 16 سوپاپه
ظرفیت باک 45لیتر
نوع جعبه دنده DHT
حداکثر سرعت 210کیلومتر
کیسه های هوا 6ایربگ
تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه

مشخصات

تیگو8پرو e+
طراحی فونیکس تیگو ۸ پرو e+
فونیکس تیگو ۸ پرو e+ از نظر ظاهری با فونیکس تیگو ۸ پرو مکس که در ایران عرضه شده، مشابه است و تنها در چند مورد جزئی همچون خطوط نورانی در چراغ‌های جلو و درگاه شارژ در گلگیر جلو سمت راننده متفاوت است.
فونیکس تیگو ۸ پرو +e مدیران خودرو، ۳ پیشرانه حرکتی دارد که شامل ۲ موتور برقی، به همراه یک موتور توربوشارژ بنزینی است که ۱.۵ لیتر حجم داشته و به تنهایی، می‌تواند ۱۵۳ اسب‌بخار به همراه ۲۳۰ نیوتن‌متر را تحویل‌تان دهد. اما وقتی در حالت هیبرید، رانندگی کنید، علاوه بر موتور بنزینی، موتورهای برقی هم وارد مدار می‌شوند. به همین دلیل، ۱۷۳ اسب‌بخار دیگر به قدرت خروجی و ۲۸۰ نیوتن‌متر دیگر نیز به گشتاور خروجی، افزوده می‌شود.
تیگو8پرو e+
تیگو8پرو e+
با تیگو ۸ پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید. این فناوری پیشرفته، تعویض دنده‌های روان و کارآمد را تضمین می کند و هر بار رانندگی را به تجربه‌ای راحت و لذتبخش تبدیل می‌کند.گیربکس DHT به گونه ای طراحی شده است که عملکردی برتر، با افزایش بهره وری سوخت و کاهش آلاینده‌ها ارائه دهد. این فناوری پیشرفته، تعویض یکپارچه دنده را تضمین می‌کند و تجربه رانندگی نرم و بی دردسری را ارائه می‌دهد. چه در بزرگراه در حال گشت و گذار باشید و چه در ترافیک شهری، تیگو ۸ پرو e پلاس با گیربکس DHT تعادل عالی از قدرت و کارایی را ارائه می دهد.
مشخصات تیگو8پرو مکس ای پلاس: طول ۴۷۲۲ میلیمتر
عرض ۱۸۶۰ میلیمتر
ارتفاع ۱۷۴۵ میلیمتر
فاصله محوری ۲۷۱۰ میلیمتر
وزن خالص ۱۷۶۹ کیلوگرم
سایز رینگ ۱۸ اینچی
حجم باک ۴۵ لیتر فضای بار خودروی تیگو8پرومکس ای پلاس: درباره حجم فضای بار در فونیکس تیگو ۸ پرو +e باید بدانید که در حالت استاندارد، صندوق این خودرو تنها ۱۹۳ لیتر، گنجایش دارد. اما اگر صندلی ردیف سوم را بخوابانید، این حجم به ۱۱۷۹ لیتر می‌رسد. با خواباندن صندلی‌های ردیف دوم نیز به حداکثر فضا دست خواهید یافت که عددی معادل ۲۱۰۱ لیتر است. مشخصات موتور برقی در تیگو ۸ پرو هیبریدی:
موتور برقی اول ۷۴ اسب‌بخار+۱۶۰ نیوتن متر
موتور برقی دوم ۹۴ اسب‌بخار+۱۵۵ نیوتن متر
مجموع قدرت در حالت برقی ۸۵ اسب‌بخار
مجموع گشتاور در حالت برقی ۱۵۰ نیوتن‌متر
نوع باتری لیتیومی
ولتاژ باتری ۳۵۰ ولت
ظرفیت باتری ۱۹.۲۷ کیلووات ساعت
زمان شارژ باتری ۳ الی ۴ ساعت
پیمایش در حالت برقی ۷۵ کیلومتر  
تیگو8پرو e+
تیگو8پرو e+
ظرفیت بالا در باتری این محصول، محدوده رانندگی استثنایی را ارائه می­دهد و آن را به گزینه ای عالی برای سفرهای طولانی تبدیل می کند. فناوری باتری به گونه‌ای طراحی شده است که شارژ سریع و کارآمدی را ارائه می‌کند و تضمین می‌کند که شما همیشه برای رفتن به جاده آماده هستید. تیگو ۸ پرو e پلاس با سیستم مدیریت انرژی هوشمند خود، استفاده از باتری را بهینه می‌کند و حداکثر کارایی را ارائه می‌کند.