سوالات متداول


نمایندگی رتبه ۱ افتخار، کسب رتبه یک فروش در ۲سال متوالی در سال ۲۰۲۰و ۲۰۲۱و  با ۳شعبه فروش فعال در نقاط مختلف تهران (شمال، غرب، و جنوب) امکان سرویس دهی و پاسخگویی به شما را دارد. با شعب خدماتی هم که در میدان آرژانتین و شهرری دارد، امکان سرویس دهی بهتر و بدون نوبت را به شما مشتریان نمایندگی افتخار را دارد.

ارسال مدارک، رزرو خودرو و مراحل اولیه خرید خودرو  میتواند بصورت غیرحضوری از طریق شماره واتساپ کارشناسان فروش انجام شود و همینطور لینک خرید(در صورت داشتن شرایط) مبلغ خودرو میتواند برای گوشی شخصی فرد خریدار ارسال شود. به این شکل خرید آسانتر، سریعتر و برای سایر مراحل مورد نیاز با شما در ارتباط خواهیم بود.

شنبه تا 4شنبه از 9صبح الی 18 

پنج شنبه 9الی 15

روزهای جمعه (با هماهنگی تلفنی): از ساعت 10الی 15

شعبه میدان آرژانتین( جنب کارواش بیهقی):

 ۸۸۱۷۶۷۲۵ – ۸۸۵۳۶۲۳۸ 

شعبه خدمات شهرری نیز در خیابان صفاییه شهرری واقع شده:

۳۳۶۳۷۵۰۰ – ۳۳۳۹۸۰۰۱ 

به دلیل شرایط متفاوت فروش خودروها در زمان های مختلف، مدارک متفاوت هستن و ممکن هست تغییر بکنند. برای اطلاعات بیشتر با شعب فروش در ارتباط باشید.

۸۸۴۸۵۰۹۰گیشا - ۵۵۹۱۸۱۸۱شهرری - ۸۶۰۳۱۸۶۰ آرژانتین

ابتدا هر خودرو در پیست آزادی توسط نمایندگی ها و افراد عادی تست شده، بعد در نمایندگی های متتخب از جمله نمایندگی 368افتخار امکان تست وجود دارد و در فضای مناسبی که به این کار اختصاص دارد شرایط را برای تست فراهم میکنیم و در خدمت شما خواهیم بود تا هم وضعیت خودرو، سواری خودرو را امتحان کنید و هم اطلاعات فنی خودرو را از نزدیک برای شما شرح میدهیم.

طرح جایگزینی یا طرح تعویض خودرو شرایط خرید خودروها توسط مشتری است که در نمایندگی های متخب مدیران خودرو مثل نمایندگی368 افتخار انجام میشود به این صورت که مشتری، خودروی کارکرده خود را بصورت حضوری به نمایندگی آورده، توسط کارشناس این امر بررسی و به شما قیمت اعلام میکند، درصورت تایید شما مبلغ خودرو پیش پرداخت خودروی اقساط خودروی جدید از ما خواهد شد.

اقساط بلند مدت

تسهیلات تنوع و بالا

کارشناسی رایگان خودرو

خرید با پیش پرداخت پایینتر

قیمت گذاری مناسب خودروی شما

خرید خودروی جدید با شرایط بهتر

فروش خودروی خود با هر برندی به نمایندگی منتخب(افتخار)

فروش راحت تر و بدون دغدغه خودروی کارکرده شما و خرید راحت تر خودروی جدید

مدت زمان درج شده برای کلیه خودروها در قرارداد بین شما و نمایندگی 45روزه هست ولی نمایندگی رتبه یک افتخار تماما در تلاش است تا این مدت را کمتر و در سریعترین زمان ممکن خودرو را تقدیم به مشتری نماید.

در صورتی که از زمان ذکرشده در قرارداد گذشته باشد، شرکت مدیران خودرو بصورت خودکار و بدون نیاز به پیگیری مشتری، تاخیر پیش آمده را محاسبه و با سود در تاخیر12% مشکل پیش آمده را جبران میکند.